Warsztaty

Fundację Pan Toti i przyjaciele organizuje warsztaty z Panem Totim. Prowadzi je autorka Pana Totiego –popularnego bohatera książek i serialu tv.

Dla przedszkolaków (3- 6 ) oferujemy:
1. Warsztaty twórcze z gazetką Pana Totiego, dla grup do 30 dzieci, 45 min, uczestnictwo 10 zł.
2. Spotkanie autorskie, uczestnik otrzymuje książkę z dedykacją, dowolna ilość uczestników, 45 min, uczestnictwo 15 zł.

Dla uczniów wczesnoszkolnych (6-8) oferujemy:
1. Warsztaty z wyobraźni – uczestnik tworzy makietę książki, dla grup do 30 dzieci, 45 min, uczestnictwo 10 zł.
3. Spotkanie autorskie, uczestnik otrzymuje książkę z dedykacją, dowolna ilość uczestników, 45 min, 15 zł uczestnictwo.

Dla uczniów starszych ( 9-10) oferujemy:
1. Warsztaty z wyobraźni – uczestnik tworzy fabułę opowiadania, dla grup do 30 dzieci, 45 min, uczestnictwo 10 zł.
2. Spotkanie autorskie, dowolna ilość uczestników, 45 min, 10 zł uczestnictwo.
Jeśli miejsce spotkań znajduje się poza Śląskiem doliczany jest dodatkowy koszt, im więcej uczestników, tym niższa kwota.
Pozdrawiamy uprzejmie Fundacja Pan Toti i przyjaciele

Do każdego z warsztatów przygotowane są materiały do pracy twórczej np. Gazetka Pana Totiego. Ma ona Formę bajki z nowymi przygodami, bogato ilustrowana, urozmaicona zgadywankami, wierszykami, rymowankami i zadaniem twórczym do wykonania na warsztatach. Atrakcyjna forma wciąga i angażuje dzieci do rozwijania wyobraźni i kreatywnego myślenia.

Ciekawa forma warsztatów  – z oprawą audiowizualną, piosenką Pana Totiego, wyświetleniem animacji – pobudza dzieci do burzy mózgów i twórczej pracy. Dodatkowo, w naturalny sposób kształtuje nawyki czytelnicze i popularyzuje postać polskiego bohatera dla dzieci. Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje egzemplarz gazetki, który po warsztatach zabiera do domu.

Pan Toti jest bohaterem serii książek wydanych pod patronatem TVP ABC i czasopisma dla dzieci Świerszczyk. Pan Toti jest bohaterem dwóch seriali animowanych, które zdobyły czterokrotnie nagrody dziecięcej publiczności na festiwalach w Polsce. Pan Toti jest bohaterem dwóch spektakli prezentowanych w całej Polsce przez teatr mobilny.

Warsztaty organizowane przez Fundację Pan Toti i przyjaciele promują czytelnictwo w Polsce, uwrażliwiają na sztukę, pobudzają do twórczego działania, a dzieci czują się wyjątkowość warsztatów dzięki bezpośredniemu spotkaniu z autorką książek.

Czas trwania zajęć 45 min w grupach do 30 dzieci, koszt uczestnika 10 zł.