Warsztaty twórcze z Panem Totim

Fundacja Pan Toti i przyjaciele organizuje spotkania autorskie w formie warsztatów twórczych z gazetką warsztatową Pana Totiego. Spotkania z Panem Totim pobudzają wyobraźnię dzieci, prowokują kreatywne działania i zaprzyjaźniają z książką.

Gazetka z nową przygodą ma mnóstwo ilustracji, zgadywanki, wierszyki, zadanie twórcze i kilka dodatkowych stron do zabawy w domu: labirynty, komiks, przepis na danie Pana Totiego, kolorowanki. Ale najważniejsze jest to, że każde dziecko ma osobisty wkład w przebieg fabuły i tworzy inną historię. Nie ma nudy!

Ciekawa forma warsztatów – z oprawą audiowizualną, piosenką Pana Totiego, wyświetleniem animacji – pobudza dzieci do burzy mózgów i twórczej pracy. Dodatkowo, w naturalny sposób kształtuje nawyki czytelnicze i popularyzuje postać polskiego bohatera dla dzieci – Pana Totiego. Każdy uczestnik warsztatów otrzymuje egzemplarz gazetki, który zabiera do domu.

Czas trwania ok. 45 min, oferta dla grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych – poziom merytoryczny dostosowywany jest do grup wiekowych. ​10 zł koszt uczestnika.

Pan Toti jest bohaterem serii książek wydanych pod patronatem TVP ABC i czasopisma dla dzieci Świerszczyk, również dwóch seriali animowanych, które czterokrotnie zdobyły nagrodę dziecięcej publiczności na festiwalach filmowych w Polsce.

Napisz do nas i zaproś Pana Totiego do przedszkola, biblioteki, szkoły lub w inne miejsce, gdzie czekają na niego dzieci. Kontakt: pantoti@gmail.com

z autorką książek.

Dodaj komentarz