Kolejna książka do kolekcji

„Pan Toti i tajemnicze pudełko”

         Polski bohater książkowy — Pan Toti, podobnie jak w poprzednich przygodach, znajduje skarb w kopalni ukrytej pod podłogą. Tym razem jest to pudełko, niedające się otworzyć. Do tego przyjaciel Hehel zaskakuje go zadziwiającym znaleziskiem na wyspie. Pan Toti zostaje opiekunem małego smoka, a pudełko okazuje się pomocne w spełnieniu największego marzenia. Książka opowiada o przyjaźni i uczy empatii.

Link do sklepu, gdzie kupisz ją w najniższej cenie i do tego gratis – 3 kolorowanki.

https://allegro.pl/oferta/pan-toti-zestaw-1-8504908837

         Przygoda „Pan Toti i tajemnicze pudełko” jest poszerzoną formą bajki animowanej  „Pan Toti i wielkie jajo” – popularną wśród dzieci.

         Książki z cyklu „Pan Toti” zadziwiają dzieci przygodami i mnóstwem ilustracji. Zgadywanki i zadania aktywizujące pobudzają do samodzielnego czytania. Tekst dzielony jest na małe partie, przeplatany ilustracjami, a wypowiedzi bohaterów wyróżnione zostały kolorami, by ułatwić samodzielne czytanie. Krótkie rymowanki wspierają ćwiczenie pamięci, a elementy edukacyjne dyskretnie wkomponowano w fabułę. Całość podsumowano dowcipnym morałem mającym wymiar wychowawczy. Pan Toti uczy i wychowuje, ale przede wszystkim daje radość z czytania.

ISBN 978-83-953768-2-5

Tytuł „Pan Toti i tajemnicze pudełko”

Autor Sorn Gara;

Wydawca Fundacja Pan Toti i Przyjaciele

20 x 20 cm;

oprawa ze skrzydełkami;

48 stron;

pierwsze wydanie;

Gliwice 2019,

Patronat medialny Radio eM

  Fundacja Pan Toti i Przyjaciele jest organizacją pożytku publicznego z osobowością prawną wpisaną do KRS pod numerem 0000770260, działającą non-profit, podlegającą Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego . Jej statutowym celem jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i popularyzacja gliwickiego bohatera literackiego – Pana Totiego. Cele statutowe realizuje organizując warsztaty twórcze z Panem Totim odpłatne i nieodpłatne oraz prowadząc działalność wydawniczą.

  Fundacja Pan Toti i Przyjaciele wydała książkę „Pan Toti i rodzina Pyrtków”, a w czasie wakacji prowadziła nieodpłatne zajęcia dla dzieci „Popołudniowa Zabawa z Panem Totim”.

  Obecnie Fundacja Pan Toti i Przyjaciele przygotowuje wydanie książki „Pan Toti i tajemniczy tunel” planuje również zorganizować w czasie ferii bezpłatne zajęcia dla dzieci  „Zimowe Warsztaty Twórcze”

Tu kupisz książkę:

https://allegro.pl/oferta/pan-toti-zestaw-1-8504908837

Dodaj komentarz